Image

Goldenmark prezentuje

PREZENTY
z KLASĄ

Odbieram rabat

i 10% rabatu

Historia prezentowania sięga tysiącleci. Jej początki przez wielu są już zapomniane. Odnaleźć je można na przykład u starożytnych – bogaci Egipcjanie wręczali drogocenne upominki i to nie tylko od święta, ale też na co dzień – jako symbol przyjaźni.


Jak prezentujemy dzisiaj? Dziś mamy dużo możliwości, dużą dowolność i mało czasu. Nawet gdy wiemy, o czym może marzyć druga osoba, ostatecznie wiele zależy od kilku cech, jakimi wyróżnia się prezent.

Sztuka dawania prezentów

Image

Jak prezentować?

Chcąc, by prezent świadczył o naszym zainteresowaniu obdarowaną osobą – tym, co lubi, i jej potrzebami – powinniśmy zwrócić uwagę na:

Unikalność

I nie mowa tu o unikalności pomysłu na prezent w ogóle. Popularnym prezentem była, jest i zapewne będzie biżuteria. Czy oznacza to, że jest on mało unikalny? Nie – jeśli nasz wybór będzie unikalny. Biżuteria oferowana przez znanego producenta może nie być tym, czego szukamy – to w wielu przypadkach biżuteria „masowa”. Nam zależy na unikalności, a więc i autorskości projektu. Biżuteria, pod którą twórca może podpisać się pełnym imieniem i nazwiskiem, wykonana nie maszynowo w fabryce, a z dbałością o każdy szczegół, w kameralnej manufakturze, to biżuteria unikalna – prezent, pod którym i my możemy się podpisać.

Symbol

Co mówią o nas symbole? Odpowiednio dobrane, mogą podkreślić nasz charakter. W innym wypadku mogą mówić nie o nas, a o czymś nam zupełnie obcym – nam lub obdarowanej osobie – takich symboli nie wybieramy. Zawsze zwracajmy więc uwagę na symbolikę wręczanego przedmiotu.


Wykonanie

Nie chcemy, by obdarowana osoba musiała reklamować wręczony przez nas prezent. Wykluczmy zatem przedmioty niskiej jakości, np. biżuterię, która nie jest złota, a jedynie pozłacana. Ważne mogą okazać się też pochodzenie wykorzystanych przez producenta surowców i zastosowane przez niego technologie.


Jeśli nasze porady brzmią jak „prezent idealny”, zachęcamy do dalszej lektury. W kolejnych krokach proponujemy konkretne upominki, które przygotowaliśmy z myślą o współczesnej kobiecie.

ImageImage

Prezent „z klasą” to taki, który pod każdym względem wybrany został z myślą o obdarowanej nim osobie. Synonimem współczesnej kobiety jest nasza kolekcja biżuterii Giselle. To dla niej wykonana została według autorskiego projektu, w rodzinnych manufakturach, przez polskich i włoskich mistrzów jubilerstwa. Jej elementy można dowolnie kompletować, tworząc własny zestaw Giselle.

Prezentujmy z klasą!

Image

Wiemy, jak trudny może być wybór tego jedynego, idealnego, wymarzonego przez drugą osobę prezentu. Dlatego prezentujemy pięć bestsellerów Giselle, które doskonale zapoczątkują prywatną kolekcję lub wzbogacą posiadany już zestaw biżuterii.

Prezentujemy też 10% rabatu na biżuterię i kolorowe kamienie szlachetne.

Co prezentujemy?

Image Image Image Image Image

Co ważne, autorska kolekcja Giselle dostępna jest tylko w ofercie Goldenmark. Ze względu na uniwersalny design będzie doskonałym wyborem na każdą okazję.


PS Sztuka dawania prezentów nie kończy się na wyborze przedmiotu, o którym marzy obdarowywana osoba. Opakowanie – dobrane do wartości prezentu – moment – zawsze po złożeniu życzeń – i miejsce – zdecydowanie bardziej salon niż przedpokój – także składają się na wspaniałe wrażenia, o których długo będziemy pamiętać.

Zobacz
Icon
Zobacz
Icon
Zobacz
Icon
Zobacz
Icon
Zobacz
Icon


Zobacz wszystkie przedmioty
dostępne z rabatem 10%

Biżuterię od Goldenmark możesz zamówić online, ale możesz też przymierzyć i kupić w naszym salonie. Doradca chętnie odpowie na Twoje pytania i pomoże w dokonaniu pierwszego wyboru lub rozwijaniu prywatnej kolekcji.

Przymierz się do prezentowania

Image
Znajdź najbliższy salon
Image

Goldenmark Center sp. z o.o.

53-611 Wrocław, ul. Strzegomska 55a

NIP: 8952037486

adres e-mail : info@goldenmark.com

telefon : 801 000 478